Justyna Popławska

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i psychologiem.

Dla mnie celem psychoterapii Gestalt jest poprawa jakości życia klienta i inspiracja do odkrywania jego wewnętrznych zasobów i możliwości. Nie doradzam, nie oceniam i nie podejmuję decyzji za Klienta.Wierzę, że im bardziej człowiek jest świadomy, tym bardziej jest wolny.

Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Pracuję z osobami dorosłymi, z młodzieżą i rodzinami. Najczęściej prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par. Pracuję pod stałą superwizją, czyli regularnie spotykam się z doświadczonym psychoterapeutą-superwizorem, posiadającym uprawnienia i doświadczenie w konsultowaniu pracy psychoterapeutycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiej Federacji Psychoterapii, posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP), certyfikaty PTPG, PFP oraz ITG.

W pracy psychoterapeuty przestrzegam Deklaracji Strasburskiej oraz Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.

 

Justyna Popławska
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.